Üye Takip Sistemlerinde 20 Yıllık Tecrübe
info@aydoyazilim.com +90 532 785 87 28

HİZMETLERİMİZ

2000 yılından beri web tabanlı yazılımlar geliştiren ekibimiz 2014 yılından beri AYDO YAZILIM firması altında müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız kuruluş yılı itibariyle yeni ama müşterilerimize 20 yıllık tecrübesi ile kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Sendika yazılımları geliştirmekle başlayan web tabanlı yazılım hizmetlerimiz firmaların ihtiyaçlarına göre özel yazılımlar geliştirerek devam etmektedir. Üye takip sistemlerinin yanı sıra kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri yazılıma entegre olarak geliştirmiştir. Bütün geliştirilen yazılımlarımız AYSİS markası altında toplanmıştır.Aşk bin mil yol kat edebilir. Hayatın sınırı yoktur. Gitmek istediğiniz yere gidin. Ulaşmak istediğiniz yüksekliğe ulaşın. Hepsi kalbinizde ve sizin ellerinizde.

Steave Jobs

2016 yılında Türkiye'de çıkan Kişisel Verilerin Korunması Kanununu ile kişisel veriler hiç olmadığı kadar önem kazanmıştır. Firma olarak kurum ve kuruluşlara vermiş olduğumuz hizmetler üyelik sistemleri üzerinedir.Müşterilerimizin üye bilgileri vermiş olduğumuz yazılımlarda tutuldu için öncelikle kanunu gereksinimlerini kendi firmamız ve ürünlerimiz üzerinde uyumlu hale getirmeye başladık.


Sizi siz yapan bütün bilgileriniz yalnızca sizin kontrolünüzde olduğu sürece güvence altında olacaktır.


Firma olarak 2018 yılında Prof.Dr. Tekin MEMİŞ hocamızından almış olduğumuz değerli katkı ve desteği ile CLOCK&WISE markasını oluşturmuştur. Clock&Wise markası olarak hem Ankara hem İstanbul daki ofislerimizle müşterilerimize KVK ve GDPR danışmanlık hizmet vermektedir. 2018 den beri ikiyüze yakın kurum ve kuruluşun Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uyum süreçlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.


Dijital dünya artık yeni kurallarla şekillenmektedir. Yeni dünyada güvenli bilgi olmazsa olmazımız olmuştur.

Yukarı